

Ceas Electronic Digital Sport DROM 102
65,00lei
Ceas electronic barbatesc, ecran cu cifre mari foarte usor lizibile.
Intra aici sa vezi si alte ceasuri quartz ieftine.
În stoc
Descriere
Ceas electronic. Daca vrei un model de ceas pentru o tinuta lejera, acesta este o alegere potrivita.
Informații suplimentare
| Gen | male |
|---|---|
| Stil | Sport |
| Mecanism | Quartz |
| Afisaj | Electronic |
| Data | Da |
| Culoare cadran | Negru |
| Grosime carcasa | 10 mm |
| Culoare curea | Negru |
| Material curea | Plastic siliconat |
| Dimensiuni carcasa | 40 mm x 47 mm |
| Lungime curea + cadran | 21.5 cm |
| Rezistenta la apa | Stropi / Picaturi de apa |
| Brand | TPW |
| Nume Producator | Shiyi Watch Company |
| Adresa Producator | Dexinglu 15 Hao 5 Lou, Guangzhou, China |
| Adresa e-mail/Telefon Vanzator | tenziluce@gmail.com / 0040-744107014 |
| Informatii de Siguranta | Cititi cu atentie instructiunile de utilizare. |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.




Recenzii
Nu există recenzii până acum.