
Ceas Electronic Digital Sport MID 207
45,00lei
Ceas electronic tip sport, ecran rotund, iluminare alba pe timp de noapte.
Intra aici sa vezi si alte ceasuri electronice.
În stoc
Descriere
Ceas electronic, digital, tip sport, cu cifre negre bine conturate pe fond gri deschis.
Informații suplimentare
| Gen | male |
|---|---|
| Stil | Sport |
| Mecanism | Quartz |
| Afisaj | Electronic |
| Data | Da |
| Culoare cadran | Gri |
| Diametru cadran | 40 mm |
| Grosime carcasa | 10mm |
| Culoare curea | Negru |
| Material curea | Plastic siliconat |
| Lungime curea + cadran | 20 cm |
| Rezistenta la apa | Stropi / Picaturi de apa |
| Brand | Mingrui |
| Nume producator | Shiyi Watch Company |
| Adresa producator | Dexinglu 15 Hao 5 Lou, Guangzhou, China |
| E-mail / telefon vanzator | tenziluce@gmail.com / 0040-744107014 |
| Informatii de siguranta | Cititi cu atentie instructiunile de utilizare. |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.




Recenzii
Nu există recenzii până acum.