
Ceas Electronic Digital Sport ONZE 205
65,00lei
Ceas electronic, ecran mare dreptunghiular cu detalii frumos armonizate.
Intra aici sa vezi si alte ceasuri sport.
În stoc
Descriere
Ceas electronic. Daca vrei un model sportiv care sa iti faca prietenii invidiosi, acesta este alegerea potrivita.
Informații suplimentare
| Gen | male |
|---|---|
| Stil | Sport |
| Mecanism | Quartz |
| Afisaj | Electronic |
| Data | Da |
| Culoare cadran | Negru |
| Grosime carcasa | 10 mm |
| Culoare curea | Negru |
| Material curea | Plastic siliconat |
| Dimensiuni carcasa | 40 mm x 45 mm |
| Lungime curea + cadran | 21.5 cm |
| Rezistenta la apa | Stropi / Picaturi de apa |
| Brand | TPW |
| Nume Producator | Shiyi Watch Company |
| Adresa Producator | Dexinglu 15 Hao 5 Lou, Guangzhou, China |
| Adresa e-mail/Telefon Vanzator | tenziluce@gmail.com / 0040-744107014 |
| Informatii de Siguranta | Cititi cu atentie instructiunile de utilizare. |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.




Recenzii
Nu există recenzii până acum.