


Ceas Electronic Digital Sport REBRO 434
115,00lei
Ceas electronic barbatesc, cu functii digitale multiple.
Intra aici sa vezi si alte ceasuri electronice.
În stoc
Descriere
Ceas electronic. Un model cu design deosebit, pe curea metalica argintie.
Informații suplimentare
| Gen | male |
|---|---|
| Stil | Sport |
| Mecanism | Quartz |
| Afisaj | Electronic |
| Data | Da |
| Culoare cadran | Negru |
| Grosime carcasa | 12 mm |
| Culoare curea | Argintie |
| Material curea | Metalica |
| Dimensiuni carcasa | 40 mm x 35 mm |
| Lungime bratara + cadran | 20 cm |
| Rezistenta la apa | Stropi / Picaturi de apa |
| Brand | Skmei |
| Nume producator | Shiyi Watch Company |
| Adresa producator | Dexinglu 15 Hao 5 Lou, Guangzhou, China |
| E-mail / telefon vanzator | tenziluce@gmail.com / 0040-744107014 |
| Informatii de siguranta | Cititi cu atentie instructiunile de utilizare. |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.




Recenzii
Nu există recenzii până acum.