

Ceas Quartz CENIN 428
75,00lei
Ceas quartz model elegant, pe cadran alb, curea maro, data.
Intra aici sa vezi si alte ceasuri quartz.
În stoc
Descriere
Ceas quartz pentru barbati. Este un accesoriu inedit care da valoare oricarei tinute.
Informații suplimentare
| Gen | male |
|---|---|
| Stil | Business |
| Mecanism | Quartz |
| Afisaj | Analog |
| Data | Da |
| Culoare cadran | Alb |
| Diametru cadran | 40 mm |
| Grosime carcasa | 8 mm |
| Culoare curea | Maro |
| Material curea | Piele eco |
| Lungime curea + cadran | 21 cm |
| Rezistenta la apa | Picaturi / Stropi de apa |
| Brand | Poedagar |
| Nume Producator | Shihe Trading Company |
| Adresa Producator | Dexinglu 15 Hao, Guangzhou, China |
| Adresa e-mail/Telefon Vanzator | tenziluce@gmail.com / 0040-744107014 |
| Informatii de Siguranta | Cititi cu atentie instructiunile de utilizare. |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.




Recenzii
Nu există recenzii până acum.